Altındağdan 850 aile için yardım seferberliği

ALTINDAĞ'DAN 850 AİLE İÇİN YARDIM SEFERBERLİĞİ

Altındağ Belediyesi, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Ankara Kalesi eteklerindeki Kale Mahallesi'nde yaşayan 850 aileye gıda kolisi desteğinde bulundu.

Koronaviirüs salgınıyla mücadelenin ilk gününden itibaren binlerce aileye gıda ve temizlik malzemesi ulaştıran Altındağ Belediyesi, Kale Mahallesi’nde yaşayan vatandaşları da unutmadı. Yardımlar, sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek ulaştırıldı.

“SOSYAL MESAFEYE DİKKAT EDİYORUZ”

Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması konusuna büyük özen gösterdiklerini ifade eden Başkan Asım Balcı “Yardım dağıtımı esnasında ilk olarak aileleri belirliyoruz. Daha sonra tüm koruyucu önlemleri almış olan ekiplerimiz, yardım kolisini ihtiyaç sahibi ailelerin evine, kapıdan teslim ediyor. Sosyal mesafe kuralına dikkat ediyor, vatandaşlarımızın ve ekiplerimizin hijyen kurallarına uyup uymamasına çok dikkat ediyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için çok önemli…” dedi. 

“YETER Kİ KİMSE EVİNDEN ÇIKMASIN”

Başkan Balcı “Bu zamana kadar binlerce ailemizi bu zor günlerde yalnız bırakmadık, ihtiyaçlarını karşıladık. Bugün de Kale Mahallesi’nde 850 ailenin kapısını çalarak, yüzlerini güldürdük. Yeter ki kimse evinden çıkmasın. Biz görevimizin başındayız. Ayırım gözetmeksizin tüm Altındağlı kardeşlerimizin yanındayız…” ifadelerini kullandı.


Yorum Gönder

Yorumlar