Bentderesi dolmuş durakları baştan aşağı yenilendi!

BENTDERESİ DOLMUŞ DURAKLARI BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ!

Her gün binlerce vatandaşın kullandığı, Ulus Bentderesi dolmuş durakları baştan aşağı yenilendi. Yepyeni bir görünüme kavuşan duraklar, vatandaşlardan ve minibüsçü esnafından tam not aldı.

HER GÜN BİNLERCE KİŞİ KULLANIYOR

Çalışmaların kısa sürede tamamlandığını söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, “Başkentin orta yerinde, her gün binlerce kişinin kullandığı bir alanda, başkentimize yakışmayan bir görüntü olmasına müsaade edemezdik” dedi. 

“ÇOK DAHA TEMİZ, ÇOK DAHA DÜZENLİ...”

Başkan Asım Balcı, yapılan çalışmalarla ilgili şu bilgileri verdi:

"Bentderesi dolmuş durakları alanı, her gün binlerce Ankaralı hemşehrimizin kullandığı, yüzlerce dolmuşun giriş çıkış yaptığı, yüzlerce kişinin çalıştığı, çok aktif ve çok da yoğun kullanılan bir alan... Ankara'nın pek çok semtine dolmuşlar buradan kalkıyor. Böyle olmasına rağmen, buraya başkente hiç yakışmayacak derecede karışık, bakımsız ve kötü bir görüntü hakimdi. Minibüsçü kardeşlerimizle el ele verdik, bu kötü görüntüyü ortadan kaldırdık. Kaldırımları düzenledik, asfalt çalışması gerçekleştirdik, durakları yeniledik, oturma ve bekleme yerlerini baştan aşağı yepyeni bir görünüme kavuşturduk. Bölge, vatandaşlarımız için de, çalışanlar için de eskisinden çok daha temiz ve çok daha düzenli oldu."

Yorum Gönder

Yorumlar