Çankayaya zabıta olmak için rekor başvuru!

ÇANKAYA'YA ZABITA OLMAK İÇİN REKOR BAŞVURU!

Çankaya Belediyesine Zabıta Memuru olmak için başvuranların sayısı 4 bin 344'e ulaştı. 6-10 Temmuz arasında yapılacak sınava en yüksek KPSS puanı olandan başlayarak 400 kişi çağırılacak.

KORONA TEDBİRLERİ UNUTULMADI

Çankaya Belediyesinin, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere Zabıta Memuru alımı başvuruları tamamlandı. Çankaya Belediyesi Maltepe Yerleşkesine kabul edilen kayıtlara göre, 80 kadro için 4.344 kişi başvurdu. Beklenenden yoğun talep gören başvurularda Koronavirüs tedbirlerine de uyuldu. 

DEĞERLENDİRME SONUÇLARI 3 TEMMUZ’DA

23-29 Haziran tarihleri arasında yapılan başvuruların değerlendirilmesinin ardından sınava girmeye hak kazanacak adayların listesi, 3 Temmuz’da Çankaya Belediyesinin internet sayfasından ilan edilecek. Sınava başvuranlar arasından en yüksek KPSS puanı olandan başlayarak 400 kişi çağırılacak. 

SINAV TEMMUZ’UN İLK HAFTASI YAPILACAK

Adayların sözlü ve uygulamalı sınavı ise 6-10 Temmuz tarihleri arasında Şehit Gönenç Caddesi No: 20/1 adresinde bulunan Çankaya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü hizmet binasında yapılacak. Sınavı başarıyla geçen 68’i erkek 12’si kadın toplam 80 kişi Zabıta Memuru olarak göreve başlayacak.


Yorum Gönder

Yorumlar